מומחה פינוי דירות

 

מחפשים מומחה פינוי דירות? הדירה שקיבלתם בירושה מלאה בציוד ואין לכם מושג מאיפה להתחיל?  המרכז לפינוי דירות נמצאים כאן במטרה לאתר לכם את המומחה בהתאמה לצרכים האישיים שלכם, גודל הדירה, כמות הציוד שיש בה ועוד. דרך המרכז לפינוי דירות תוכלו לאתר מומחה פינוי דירה בהתאם לצרכים שלכם, לתקציב העומד ברשותכם, המיקום הגיאוגרפי של הדירה שאתם צריכים לפנות ולמצב הדירה נמצאת בו. דרכנו תוכלו לחסוך זמן יקר, להוזיל עלויות, לחסוך באנרגיה והרבה מאוד בלאגנים וכאבי ראש. אנחנו כאן בשבילכם לתוצאות מדהימות תוך זמן קצר, ככה שאתם יכולים להסיר דאגה מלבכם.

 

מומחה פינוי דירות מתי ולמה

מומחה פינוי דירותיש כמה מקרים עיקריים בהם אנשים מחפשים מומחה לפינוי דירות או מוצאים את עצמם מחפשים אחר או חברה מקצועית המתמחה בפינוי דירות. יש שני מקרים עיקריים בהם אנשים מחפשים חברה מקצועית לפינוי דירות. המקרה הראשון הוא כאשר אדם הקרוב לנו נפטר והעביר לנו בירושה את דירתו. לעתים מדובר באדם מאוד קרוב כמו הורה למשל ואז התהליך עבורנו יהיה מאוד מורכב מבחינה רגשית. לעתים מדובר אפילו בבית שבו גדלנו. כאן נדרשת רגישות מאוד גבוהה, תקשורת טובה ויכולת לפנות את הדירה בהתאם לצרכים של הלקוח. מקרה נוסף שמאוד נפוץ ואז יש בהחלט צורך במומחה לפינוי דירות הוא במצבים של אגרנות כפייתית. אגרנות כפייתית היא סוג של הפרעה נפשית בה האדם אוגר כל מה שהוא רואה ואוסף חפצים ישנים, רהיטים, מסמכים ואפילו לעתים אוכל. במצב כזה נדרש מומחה פינוי דירות שידע לסייע לנו בתהליך הפינוי שכן לעתים מדובר בסכנה של ממש.

 

היתרונות של מומחה פינוי דירות

למומחה לפינוי דירות יש מגון רחב של יתרונות כאשר היתרון המרכזי הוא בחיסכון של זמן. ברגע שמצוותים לנו מומחה לפינוי דירות הוא מאתר את הצרכים המדויקים, מבין את מצב הדירה וכך התהליך עובר לצוות הפינוי תוך זמן קצר.בין היתר, תפקידו של המומחה הוא לשאול אותנו פרטים כמו גודל הדירה, כמה חפצים יש בה, מה בדיוק יש לעשות וכך להתאים עבורנו את השירות המתאים כמו למשל מכירה של החפצים, מיון שלהם, מיון לתרומה ועוד.

 

מומחה פינוי דירה עלויות

המחיר למומחה פינוי דירה שגם יספק עבורנו את השירותים השונים נע בין 700-3,000 שקלים תלוי במורכבות הפינוי וכמה הדירה נמצאת במצב רע. לעתים יש צורך לא רק למיין ולפנות את הדירה אלא גם לנקות אותה. יש כמה דברים שמשפיעים על המחיר של פינוי דירה:

  1. גודל הדירה
  2. כמות הדברים שיש לפנות
  3. מצב הדירה
  4. קומה של הדירה
  5. עם או ללא מעלית
  6. מורכבות הפינוי
  7. רמת המקצועיות והניסיון של החברה

 

לפרטים נוספים צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם מענה מלא לכל השאלות.

 

קונה תכולת דירות ב{HEBROW}
אסף
אסף

אנו מבינים את הצורך בגישה מקצועית ואנושית כאחד בפינוי דירות. צוות העובדים שלנו מיומן בתהליך הפינוי, תוך שמירה על רמה גבוהה של אחריות ודייקנות, כדי להבטיח שכל פריט יגיע ליעדו בשלום ובבטחה.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

רוצים פרטים נוספים? חייגו!