מומחה פינוי דירה

מחפשים מומחה פינוי דירה? המרכז לפינוי דירות נמצאים כאן במטרה לאתר לכם את המומחה המושלם לצרכים שלכם! דרכנו תוכלו לאתר מומחה פינוי דירה בהתאם לצרכים שלכם, לתקציב העומד ברשותכם, המיקום הגיאוגרפי של הדירה שאתם צריכים לפנות ולמצב הדירה נמצאת בו. חיסכון בזמן, יעילות, שירות מקצועי והכל במחיר הוגן באחריות! צרו איתנו איתנו קשר ונשמח לעזור!

 

מתי אני צריך מומחה פינוי דירה

יש כמה מקרים עיקריים בהם אנשים מחפשים מומחה לפינוי דירה או חברה מקצועית המתמחה בפינוי דירות. המקרה הראשון הוא כאשר קיבלנו בירושה דירה של קרוב משפחה. הרבה פעמים מה שקורה בפועל הוא שעד שאנו מתפנים לטפל בנכס עצמו עובר המון זמן כתוצאה מבירוקרטיות כאלה ואחרות, לפעמים אפילו לוקח לנו הרבה זמן להתאושש מכל מה שקרה או מתקופה קשה שאנחנו והמשפחה שלנו עברנו. כתוצאה מכך הדירה מתבלה ולא נמצאת במצב טוב. לכן אנו רוצים לפנות אותה, אולי אפילו להעביר אותו תהליך מהיר של שיפוץ, למכור או להשכיר אותה.

freepik

לפעמים אנו רוצים לעבור בעצמנו לדירה הזו או לאפשר לאחד מהילדים שלנו לגור בה. מצב נוסף שבו אנו זקוקים למומחה לפינוי דירה הוא כאשר מדובר בסיטואציה של אגרנות כפייתית. מה זה אומר? זה אומר שמישהו קרוב אלינו כמו חבר, קרוב משפחה או אפילו שכן סובל מהפרעה הגורמת לו לאגור חפצים, רהיטים ישנים ואפילו אוכל מה שיכול לגרום לסכנה ממשית גם בהיבט הבטיחותי וגם בהיבט התברואתי.

 

היתרונות של מומחה פינוי דירה

למומחה לפינוי דירה יש מגון רחב של יתרונות. ראשית המומחה יוכל להבין את הבעיה, ישאל אותנו מה גודל הדירה, כמה חפצים יש בה, מה בדיוק יש לעשות וכך להתאים עבורנו את השירות המתאים בין אם זה מכירה של חפצים יקרי ערך שיש בדירה ובין אם מיון או זריקה של חפצים. המומחה יוכל להעביר חלק מהדברים לתרומה במידה ולא צריך לזרוק אותם. המומחה יודע בדיוק לאן לפנות כל דבר מה שחוסך לנו המון זמן וכסף. יחד עם זאת, במידה והדירה זקוקה לשירותי תחזוקה וניקיון מכל סוג שהוא, המומחה ידע אל מי להפנות אותנו או אפילו יעביר את המידע הלאה.

 

מומחה פינוי דירה כמה זה עולה

המחיר למומחה פינוי דירה שגם יספק עבורנו את השירותים השונים נע בין 700-3,000 שקלים תלוי במורכבות הפינוי וברמה הלכלוך זה הדירה נמצאת. יש כמה דברים שמשפיעים על המחיר של פינוי דירה:

  1. גודל הדירה – ככל שהדירה גדולה יותר ככה לרוב הפינוי יארך זמן רב יותר
  2. כמות הדברים שיש לפנות
  3. מצב הדירה
  4. קומה של הדירה
  5. עם או ללא מעלית
  6. מורכבות הפינוי
  7. רמת המקצועיות והניסיון של החברה

 

 

 

 

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

בלוג
israelea_admin

טיפים מועילים למעבר דירה

מעבר דירה הינו צעד משמעותי ומרגש שיש להתכונן אליו היטב מראש. בעת מעבר דירה, חשוב להתייחס לכמה פרמטרים שיהפכו את המעבר לקל, מהיר וחלק. תכנון

קר עוד