פינוי ירושות באבן יהודה

 

פינוי ירושות באבן יהודה

קיבלתם ירושה וזאת בהחלט הודעה משמחת, בתוך האבל שאתם עוברים, וכעת אתם רוצים לממש את הירושה שלכם, בין באמצעות מכירת הנכס, בין באמצעות השכרתו ובין באמצעות שימוש בו. מה שברור לכם הוא שלא תוכלו לעשות אף אחד מאלה עם התכולה הנמצאת בו כרגע. חלק מהפריטים אתם רוצים לשמור כזיכרון חשוב, חלק אחר אתם ממש לא צריכים ורוצים פשוט לפנות מהמקום ואולי יש גם כמה פריטים שאתם רוצים למכור או להעביר לארגוני צדקה. איך יכול שירות פינוי ירושות לסייע לכם במצב הזה? האם יש בכלל שירות כזה שמיועד לפנות ירושות ספציפית? במה נבדל שירות כזה מכל שירות אחר של פינוי דירות? האם יש גורם מקצועי המציע שירות פינוי ירושות באבן יהודה? את כל התשובות לכל השאלות הללו, תוכלו למצוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

אז מה זה בדיוק שירות פינוי ירושות באבן יהודה?

אולי לא הייתם מודעים לכך מעולם, אבל ממש כפי שישנו שירות הובלת דירות כאשר אתם רוצים לעבור דירה ולהעביר את התכולה שלכם יחד איתכם, ישנו גם שירות של פינוי דירות. שירות זה מיועד למקרים שונים בהם אתם רוצים להוציא תכולה מביתכם, כולה או חלקה, אבל אין לכם כתובת או יעד מסוים שאליהם אתם רוצים להעביר אותה. במקרה כזה, אתם יכולים כמובן להשליך את הכל בפח האשפה השכונתי, אלא שבמרבית הרשויות המקומיות מדובר בעבירה ובצידה קנס משמעותי. ככלל, פחי אשפה שכונתיים לא נועדו לפריטי ריהוט גדולים והצבתם בחוץ יכולה גם להוות מפגע בטיחותי ותברואתי וגם לחייב את הרשות המקומית להשקיע את האמצעים הנדרשים בפינוי הפריטים. מעבר לכך, לא פשוט לפנות תכולה של סלון, מיטות, מקרר, מכונת כביסה ופריטים רבים נוספים, והכל באופן עצמאי וללא הציוד הנדרש. בדיוק למצבים אלה נועד השירות של פינוי דירות.

בתוך התחום הנרחב הזה של פינוי דירות, ישנה גם האפשרות לפנות ירושות. ממש כפי שאתם יכולים לפנות סלון ישן כשאתם רוכשים סלון חדש, או לפנות את תכולת הדירה שלכם לחלוטין לפני שיפוץ מקיף וכולל, כך אתם יכולים להזמין גורם מקצועי המציע שירות פינוי פינות לצורך פינוי נכס שירשתם. ככלל, שירות פינוי ירושות באבן יהודה אינה שונה מכל פינוי אחר של דירה והגדרתו ככזה מיועדת בעיקר בכדי להצביע על שימוש חשוב ומרכזי בשירות הכללי של פינוי דירות. יחד עם זאת, חברות מקצועיות העוסקות בתחום יודעות גם להבחין בין פינוי דירה רגילה ובין פינוי ירושה בזמן הפינוי עצמו.

 

אלמנטים ייחודיים של פינוי ירושה באבן יהודה

נשאלת השאלה מה המשמעות של הבחנה בין שירות רגיל של פינוי דירה ובין שירות פינוי ירושות באבן יהודה והתשובה היא שבפינוי ירושה עשוי הגורם המבצע להידרש ליותר רגישות ויותר תשומת לב. במידה ועברתם על כל תכולת הירושה, מיינתם את כל הפריטים וריכזתם את הפריטים שאותם אתם לא צריכים ורוצים לפנות מהנכס, הרי שמדובר בשירות פינוי רגיל. יחד עם זאת, תוכלו להזמין חברה מקצועית שתבצע את הפינוי ובמקביל תסייע לכם גם בתהליך המיון על פי הוראות שאתם מעניקים לה. כך למשל, תוכלו להנחות את החברה לפנות את כל הפריטים הגדולים, אך לרכז את כל הפריטים הקטנים שיכולים להיות בעלי ערך סנטימנטלי החל מתמונות, ספרים ותכשיטים וכלה בפריטים שאותם אתם תגדירו באופן ספציפי. ככלל, לא מומלץ להסתמך על אף אדם אחר בדברים האלה והדבר הנכון ביותר לעשות הוא לעבור תחילה על כל תכולת הדירה ולאסוף את כל מה שאתם רוצים לשמור לעצמכם, מהסדינים, דרך התמונות ועד התכשיטים. או אז תוכלו להזמין חברת פינוי שתפנה את כל יתר התכולה בצורה רגילה. מצד שני, אם מכל סיבה שהיא אין לכם את היכולת לעשות את זה, אתם יכולים להיעזר בשירות הספציפי של פינוי ירושות באבן יהודה תוך מתן הסבר מדויק כיצד יש לבצע אותו, אך שימו לב שלשם כך אתם רוצים לעבוד עם חברה מקצועית בלבד.

 

לאן מפנים את הפריטים?

ככלל, חברות פינוי שונות נוקטות במתודולוגיות שונות לפינוי דירות וירושות וכל אחת מהן מחליטה לאן נכון לה לפנות את התכולה, וזה לחלוטין לא אמור להטריד אתכם. מה שאתם כן צריכים לוודא הוא, שכל יעד אליו מפנה החברה את הפריטים הוא יעד חוקי. כך למשל, אתם לא רוצים לגלות ביום שאחרי הפינוי, שחברת הפינוי השליכה את כל תכולת הדירה שלכם בשטח נטוש בכניסה לישוב או בפח האשפה ברחוב הסמוך. במקרה כזה, עליכם לדעת שגם אתם חשופים לענישה מצד הרשות המקומית אם יתגלה שהפריטים הגיעו מביתכם. חברת פינוי מקצועית יכולה לפנות את הפריטים לאתרים להטמנת פסולת, לארגוני צדקה, למחסנים שהיא מנהלת במטרה למכור את הפריטים בשוקי יד שניה או ליעד כלשהו שאתם מגדירים עבורה (למשל למרכז אחסון בו אתם רוצים לאחסן את תכולת הבית שלכם לרגל נסיעה ארוכה לחו"ל). כל אחת מהאפשרויות הללו היא לגיטימית וחוקית, אבל אתם רק רוצים לוודא שאתם עובדים עם חברה מקצועית שאכן נוהגת בצורה חוקית, ואם צריך אפשר גם להחתים את החברה על מסמך בו היא מתחייבת לנהוג כחוק.

 

פינוי ירושות באבן יהודה – איך תבחרו את החברה המתאימה לכם?

פינוי ירושות באבן יהודהבחירת חברה המציעה שירות של פינוי ירושות באבן יהודה, לא אמורה להיות תורה מסיני. אתם ממש לא צריכים להיכנס כעת למערבולת של הצעות מחיר, בדיקות עומק לכל ספק והתלבטויות אינסופיות לגבי מי מתאים לכם יותר. בסך הכל מדובר על שירות פשוט מאוד שהערך אותו אתם מקבלים באמצעותו הוא ברור ואין בלתו – פינוי התכולה מהדירה שלכם. יחד עם זאת, אתם כן רוצים לוודא שאתם עובדים עם חברה מקצועית שתבטיח כפי שציינו קודם לכן, שהדברים נעשים בצורה חוקית ומסודרת. מעבר לכך, אם אתם מתגוררים בקומה גבוהה בבניין משותף למשל, אתם בהחלט רוצים לוודא שהחברה שאותה אתם שוכרים מחזיקה באמצעים הנדרשים לביצוע הפינוי מבלי להרוס את כל חדר המדרגות והמעלית של הבניין. דברים אלה לא נאמרים כמעשייה או אגדה וישנם לא מעט מקרים בהן חברות הובלת דירות וחברות פינוי דירות מותירות אחריהן הרס רב, גם בגלל מדיניות שירות גרועה וגם בגלל היעדר אמצעים וציוד מקצועי.

מעבר לכך, מן הסתם חשוב לכם כל נושא העלות. לרוב, עסקים קטנים מאוד בתחום יציעו לכם את השירות במחיר זול יותר, אם כי אתם יכולים לצפות לשירות לקוי יותר, שיכול להתחיל באי עמידה בזמנים לפעמים בצורה מתסכלת, פגיעה ברכוש, עבודה ללא ביטוח וכדומה וכלה בהשלכת החפצים שלכם במקום בלתי מורשה ושלא על פי החוק. על כן, מחיר של שירות פינוי ירושות באבן יהודה לא אמור להיות הגורם המכריע היחיד שאותו אתם בוחנים בבחירת חברת פינוי. בהקשר זה ראוי לציין שחברות מסוימות מציעות את הפריטים המפונים מהדירות למכירה בשוקי יד שניה. זאת אומרת שמכונת הכביסה שאתם מפנים מביתכם ומעניקים אותה בחינם לחברה המפנה, הופכת למקור רווח עבורה על ידי מכירתה בשוקי יד שניה.

זוהי כמובן פרקטיקה לגיטימית, אבל אתם מבחינתכם רוצים לנצל את זה בכדי להתמקח על עלות השירות. מן הראוי שאם חברה מקבלת מכם פריטים יקרי ערך ומפיקה מהם כסף, אז לפחות שתבוא לקראתכם בעלות הפינוי. במקרים מסוימים של תכולה בעלת ערך גבוה תוכלו אולי לבצע את הפינוי כולו ללא כל עלות, בחינם. מן הסתם, לא כל החברות יספרו לכם על כך שהן מוכרות את הפריטים בשוקי יד שניה, אבל מבחינתכם זה לא ממש חשוב. אתם יודעים שהאופציה הזאת קיימת ואם די ברור לכם שהפריטים שלכם יכולים להימכר יפה כפריטי יד שניה, תוכלו בהחלט למצוא חברה אחרת שתיקח את זה לפחות בחשבון כשהיא מגישה לכם הצעת מחיר.

כדי להבטיח שאתם בוחרים נכון, פנו לשתיים שלוש חברות המציעות שירות פינוי ירושות באבן יהודה, בדקו מי מהן מציעה לכם את חבילת השירות הנדרשת לכם (למשל, פינוי בלבד או גם מיון חפצים מתוך תכולת הירושה), היכנסו לאתר האינטרנט שלהן וצפו בפרויקטים אחרים שניהלה החברה בתחום ובהתאם לכך פשוט קבלו החלטה לאחר ששקללתם את נושא המחיר. כפי שאמרנו קודם לכן, זה לא אמור להפוך לתהליך מפרך ואתם לא אמורים לצלול אל תוך עולם פינוי הדירות כדי לבחור דירה שתפנה לכם את הירושה. פשוט בדקו שכל הדברים החשובים לכם מקבלים מענה אצל החברה שאותה אתם בוחרים לטובת ביצוע הפינוי ופשוט צאו לדרך כדי שתוכלו להניח את כל הסיפור מאחוריכם כבר בתוך מספר ימים.

אסף
אסף

אנו מבינים את הצורך בגישה מקצועית ואנושית כאחד בפינוי דירות. צוות העובדים שלנו מיומן בתהליך הפינוי, תוך שמירה על רמה גבוהה של אחריות ודייקנות, כדי להבטיח שכל פריט יגיע ליעדו בשלום ובבטחה.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

התקשרו עכשיו
רוצים פרטים נוספים? חייגו!