קונה ירושות

 

קונה ירושותקיבלתם דירה, בית, עסק או משרד בירושה אבל אין לכם אין הזמן הדרוש לפינוי החפצים שקיימים בו? זקוקים לפינוי מיידי של רהיטים או חפצים ישנים שאין לכם שימוש בהם? המרכז לפינוי דירות היא הכתובת שלכם. אנו מבצעים פינוי דירות, ירושות, עזבונות, פינוי מחסנים וחצרות, קניית ירושות, קניית תכולת דירה ועוד. זמינות גבוהה, גמישות בזמנים, צוות מנוסה בפינוי דירות בפריסה ארצית. דרכנו תוכלו לחסוך זמן יקר, להוזיל עלויות ולחסוך הרבה מאוד כאבי ראש ובלאגן.

 

קונה ירושות כל היתרונות

תקופה שבה איבדנו אדם קרוב או בן משפחה היא תקופה לא פשוטה איך שלא מסתכלים על זה. לאחר שהקרובים מוצאים את עצמם מתמודדים עם העצב והאבל, הרבה פעמים קיים גם קושי לטפל בעזבונות שהמנוח הותיר אחריות. מדובר במשימה מורכבת שלוקחת המון זמן והתעסקות, מה שגם שהעלות של הטיפול היא די גבוהה. אחוז גבוה מהיורשים בישראל לא מעוניינים להשאיר את הנכס בידיהם, אלא להעבירו הלאה ולמכור אותו. בדיוק בשביל זה יש קונה ירושות. השירות מתאים לכל מי שרוצה לחסוך זמן ולחסוך התעסקות וגם את העלויות הכרוכות בתהליך של הובלת ירושה ופינוי דירות. יש גם לא מעט בירוקרטיה שמלווה אותנו כחלק מהתהליך. לכן, כשאנו בוחרים בקונה ירושות, בין התפקידים שלו הוא גם לטפל בכל נושא הבירוקרטי. כמובן, שעלינו לבחור קונה ירושות מקצועי שמטפל בכל התהליך ברגישות ומקצועיות. יתרון נוסף בבחירת קונה ירושות הוא בהיבט של חלוקת הכסף בין בני המשפחה לאחר מכירת החפצים או שניתן יהיה להשמיש את הדירה שהמוריש הותיר אחריו. אין ספק כי מדובר בפתרון אידיאלי שנותן מענה מהיר, יעיל ונוח.

 

קונה ירושות איך זה עובד?

קונה ירושהבשלב הראשון, יהיה עליכם לאתר חברה מקצועית המתמחה בקניית ירושות. בשלב השני יהיה עליכם לספר לנציג החברה על הנכס, מה בדיוק נדרש לעשות כדי שיוכלו להתאים עבורכם שירות מקצועי ונכון על פי הצרכים שלכם. לאחר מכן מתאמים אתכם זמן שמתאים לכם ומגיע צוות לפנות את הדירה לפי מה שאתם מבקשים. אנו ממליצים לכם להגיע לדירה עם מישהו שקרוב אליכם כמו בת/בן זוג, ילד או אח, לקחת אתכם את אלבומי התמונות, להעלות זכרונות ולהיפרד בצורה מכובת מהבית. אם יש חפץ או שניים שמאוד יקרים ללבכם, תוכלו כמובן לקחת אותם במידת האפשר ולמצוא להם מקום. מומלץ מאוד שלא לפנות בבית בזמן הפינוי, זה רק יהפוך את התהליך לקשה ומורכב עבורכם, בעיקר אם מדובר בבית שבו גדלתם כלומר הבית של ההורים שלכם. השאירו מפתח לבית או הדירה למפקח פינוי התכולה שיוכל להיות אתכם בקשר ולדווח לכם שהפינוי יסתיים.

 

יש לא מעט חברות המתמחות בקניית ירושות ולכן חשוב לוודא שמדובר בחברה מקצועית, אמינה עם ניסיון בתחום.

 

 

קונה ירושות ב{HEBROW}
אסף
אסף

אנו מבינים את הצורך בגישה מקצועית ואנושית כאחד בפינוי דירות. צוות העובדים שלנו מיומן בתהליך הפינוי, תוך שמירה על רמה גבוהה של אחריות ודייקנות, כדי להבטיח שכל פריט יגיע ליעדו בשלום ובבטחה.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

רוצים פרטים נוספים? חייגו!