פינוי תכולת דירה בבנימינה

 

פינוי תכולת דירה בבנימינהאולי לא הייתם מודעים לכך עד היום, אבל אם יש לכם תכולת דירה שאותה אתם רוצים לפנות, ישנן חברות המציעות בדיוק את השירות הזה של פינוי דירה. אילו סוגים של תכולת דירה ניתן לפנות? האם שירות זה מתאים לפינוי של כלל התכולה או שניתן להזמין אותו גם לצורך פינוי של פריט תכולה אחד בודד? כמה עולה שירות כזה? על מה חשוב להקפיד בבחירת החברה המבצעת? האם גם חברות הובלה מציעות את השירות? האם לא תוכלו פשוט להשליך את התכולה לפח האשפה השכונתי? איך תוכלו למצוא חברה המציעה שירות פינוי תכולת דירה בבנימינה? על שאלות אלו ועוד תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

לאילו מקרים נועד שירות פינוי תכולת דירה בבנימינה?

ובכן, כאשר אתם עוברים דירה, אתם מזמינים חברת הובלות שתעמיס את כל התכולה שלכם על משאית ותוביל אותה אל הדירה החדשה. יש נקודת מוצא ויש נקודת יעד. יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם אתם פשוט רוצים לפנות את התכולה או פריטים מסוימים מתוכה ואין לכם שום כתובת שאליה אתם רוצים לפנות אותה. כך למשל, כאשר אתם קונים סלון חדש, מקרר חדש, מכונת כביסה חדשה, ארון חדש, מיטה חדשה וכן הלאה – בכל המקרים האלה אתם רוצים פשוט לפנות את התכולה הישנה כדי לפנות מקום לתכולה החדשה. ישנם כמובן מקרים נוספים בהם יכולה לסייע לכם חברה המציעה שירותים של פינוי תכולת דירה בבנימינה, למשל כאשר אתם נוסעים לחו"ל לתקופה ארוכה ורוצים לפנות את תכולת הדירה ולהעביר אותה לאחסון למשך זמן קצוב. חברות פינוי דירות מציעות שירות גם במקרים של פינוי דירות של אגרנים כפייתיים, שאוגרים פסולת במשך חודשים ושנים ארוכות ובסופו של דבר עולה הצורך לפנות את הדירה בגלל תלונות שכנים, משטרה או גורמי הרווחה, או לאור בקשת המשפחה שמבקשת להכניס את האגרן הכפייתי למסגרת טיפולית. בכל המקרים האלה ואחרים, ניתן להזמין חברת פינוי דירות שתפנה את התכולה הנדרשת ותדאג לה.

 

לאן מועברת התכולה לאחר פינוי תכולת דירה בבנימינה?

במסגרת שירות פינוי תכולת דירה בבנימינה, התכולה המפונה מועברת למעשה ליעד כלשהו והיעד הזה לא יכול להיות פח האשפה השכונתי או איזה שטח פתוח ונטוש בכניסה לישוב. אם כך, לאן מפונה התכולה? חברות פינוי שונות נוהגות לפנות את התכולות שהן מפנות ליעדים שונים ובכלל זה אתרים מורשים להטמנת פסולת, ארגוני צדקה או מחסנים בהם הן מאחסנות את התכולה ומציעות את הפריטים השונים למכירה בשוקי יד שניה. מה שחשוב מבחינתכם, הוא לוודא שהחברה שאתם בוחרים יודעת בדיוק לאן היא מפנה את התכולה שלכם. ומדוע זה חשוב? מכיוון שאתם לא רוצים להתעורר בבוקר שלמחרת ולגלות שהתכולה שלכם נזרקה לצד פח האשפה השכונתי ברחוב הסמוך או בכניסה לישוב. במקרה כזה, פרט לחברה עצמה גם אתם עלולים להיענש על ידי הרשות המקומית שבתחומה הושלכה הפסולת. בהיבט זה חשוב מאוד להקפיד לעבוד עם חברות מקצועיות בלבד.

 

אילו סוגים של תכולת דירה ניתן לפנות באמצעות השירות?

במסגרת שירות פינוי תכולת דירה בבנימינה תוכלו לפנות כל סוג של תכולה ובכלל זה תכולה ישנה ומקולקלת, תכולה חדשה ובעלת שווי כספי, תכולה שלמה, תכולה חלקית, פריטים בודדים או אפילו פריט בודד, פריטים גדולים וקטנים ואפילו פסולת אורגנית ופסולת מתכת שהצטברה בחצר הבית או בשטח כלשהו בבעלותכם. יחד עם זאת, בכל משימת פינוי כזאת חשוב לוודא שהחברה שאתם מזמינים לביצוע המשימה, אוחזת בכל היכולות הנדרשות על מנת לבצע את הפינוי בצורה מקצועית וראויה. מה זאת אומרת ראויה? ובכן, ישנם לא מעט מקרים ולא רק בתחום הפינוי אלא גם בתחום הובלת הדירות, בהם גורמים העובדים נזק לקירות חדר המדרגות ואף שוברים מנורות, עציצים ואפילו גורמים לנזקים למעלית. במקרים אחרים, החברות אינן מצוידות באמצעים הנדרשים לביצוע הפינוי ולכן נאלצות לאלתר באופן שמסכן את הרכוש, מסכן בני אדם ויכול לגרום לנזק למבנה ולסביבתו. על כן, כאשר אתם מזמינים חברת פינוי לפינוי התכולה שלכם, אתם רוצים לוודא שיש התאמה סבירה בין המאמץ והמורכבות של הפינוי ובין היכולות שהחברה אוחזת בהם. אם אתם מפנים דירה בקומה גבוהה של בניין משותף, בהחלט כדאי שלחברה תהיה יכולת לפנות את התכולה בצורה חכמה למשל באמצעות במות הרמה או משפכי פסולת בניין. חשוב שלחברה תהיינה עגלות פינוי מסודרות ושתפעל על פי מתודולוגיות פינוי מסודרות שכוללות גם שמירה על הניקיון וביצוע ניקיון של כל שובלי הפסולת שנותרו בתום התהליך.

הדברים האלה אולי נראים לכם כרגע קטנים, אבל אין יותר גרוע מאשר להזמין חברה שלא מגיעה בזמן, מבצעת את כל הפינוי בצורה חובבנית שגורמת להרבה בלגאן ומאריכה מאוד את כל הסיפור ולבסוף גם מקבלתם מכם תשלום רק כדי שתגלו שכעת עליכם לעבור על כל חדר המדרגות כדי לנקות את השיירים ואולי גם להתמודד עם השכנים בגלל נזקים שנגרמו לקירות חדר המדרגות. בהזמנת חברת פינוי תכולת דירה בבנימינה אתם רוצים לוודא שאתם מקבלים תמורה מלאה על הכסף שלכם ולשם כך יהיה עליכם לבחור היטב את החברה המתאימה.

 

האם יש אפשרות למכור את התכולה לחברת הפינוי בבנימינה?

ובכן, ישנן חברות פינוי המציעות שירותי פינוי בחינם, אם כי במקרים מאוד מאוד מסוימים. אפשרות זו עולה אל פני השטח כאשר שווי התכולה שלכם מאפשר את הצעת התכולה למכירה בשוקי יד שניה וישנן לא מעט חברות פינוי המתמחות בדיוק בכך. במקרה כזה, החברה תערוך חישוב של השווי הכספי של התכולה עבורה ואת הסכום הכולל תפחית מעלות השירות. לעיתים זה מייצר הנחה משמעותית יותר או פחות, לעיתים זה מאפשר לספק לכם את השירות בחינם לחלוטין ולעיתים אפילו תוכלו להרוויח כסף מכל העניין ובתנאי שהתכולה שלכם באמת שווה כסף. שימו לב שבחישוב שתעשה חברת הפינוי, היא לא תחשב לכם את שווי השוק המלא של כל פריט, כי מן הסתם המטרה שלה היא למכור את הפריטים הללו ולהפיק מכך רווח. אם החברה לא תוכל למכור את הפריטים או לא תוכל להפיק מהם רווח, היא כלל לא תציע את האפשרות להפחית את שווי התכולה מעלות השירות.

כמו כן, שימו לב שלא כל החברות מציעות את האפשרות של רכישת תכולת דירה או התחשבות בשוויה. במרבית המקרים זה גם לא מוצדק ואין טעם להתמקח בנושא אם גם להערכתם התכולה שלכם לא שווה הרבה. יחד עם זאת, אם אתם יודעים בוודאות שהתכולה שלכם שווה כסף רב והחברה תוכל להרוויח לא מעט כסף ממכירת התכולה שלכם, אתם בהחלט יכולים לנצל זאת לטובתכם ולדרוש כי החברה תתחשב בכך בתמחור השירות. אם החברה תודיע לכם שהיא כלל לא עוסקת במכירת הפריטים בשוקי יד שניה, זה לא ממש צריך לבוא על חשבונכם ובמקרה כזה כדאי לחפש חברה אחרת שדווקא כן תוכל להעריך את שווי הפריטים שלכם ולתגמל אתכם בהתאם.

 

פינוי תכולת דירה בבנימינה – על מה חשוב להקפיד בבחירת ובשכירת החברה?

פינוי תכולת דירה בבנימינה

אחרי שאמרנו את כל זה, כאשר אתם בוחרים חברת פינוי תכולת דירה בבנימינה, אתם צריכים לבדוק כמה וכמה דברים על מנת להבטיח שהשירות כולו יעבור בשלום. הדבר הראשון שאתם רוצים להבטיח הוא שהתכולה שלכם תגיע ליעד מורשה וחוקי ואתם בהחלט יכולים לדרוש מהחברה לדווח לכם לאן היא מתכוונת להעביר את התכולה ואף לדרוש אישור בדיעבד על כך שהתכולה הגיעה ליעד מורשה. כאמור, אם החברה תשליך את התכולה שלכם ברחוב, גם אתם תהיו חשופים לענישה. הדבר השני שכדאי לוודא הוא שהחברה מחזיקה ביכולות המתאימות לביצוע המשימה. אין צורך ביכולות גדולות יותר, אבל אתם לבטח לא רוצים להזמין שירות פינוי מורכב משני חבר'ה עם טנדר. דבר נוסף שאתם רוצים לוודא הוא שהחברה מבצעת את השירות עם פוליסת ביטוח שמכסה את האירוע כולו. ביטוח זה צריך לכלול נזקי רכוש שעלולים להיגרם לבית או לחדר המדרגות שלכם וכמובן נזקי גוף ונפש וכן ביטוח צד ג', במידה ותתרחש פגיעה בגורם שלישי כלשהו במהלך הפינוי.

לבסוף, כדאי להיעזר בהמלצות וחוות דעת מקצועיות שאותן תוכלו לקבל מחברים, בני משפחה, שכנים או מכרים שכבר נעזרו בעבר בחברת פינוי תכולת דירה בבנימינה וכן מאנשי מקצוע שמכירים את התחום של פינוי דירות, כמו למשל קבלני שיפוצים, מנהלי מרכזי אחסון, חברות הובלות וכל איש מקצוע שאתם מכירים וסומכים על דעתו ויכול לסייע בעניין.

אסף
אסף

אנו מבינים את הצורך בגישה מקצועית ואנושית כאחד בפינוי דירות. צוות העובדים שלנו מיומן בתהליך הפינוי, תוך שמירה על רמה גבוהה של אחריות ודייקנות, כדי להבטיח שכל פריט יגיע ליעדו בשלום ובבטחה.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

התקשרו עכשיו
רוצים פרטים נוספים? חייגו!