פינוי דירה

 

פינוי דירה

זקוקים לפינוי דירה במיידי? לא יודעים מאיפה להתחיל? מיון, סידור, תרומה ואולי אפילו ניקיון? המומחים של המרכז לפינוי דירות כאן, אז אתם יכולים לקחת אויר ולהירגע. מהרגע שנבין את הצרכים שלכם אתם לגמרי יכולים להוריד מעצמכם את הכאב ראש הזה של לפנות דירה, לחסוך זמן, אנרגיה ולהגיע לדירה בפעם הבאה שהיא מפונה ונקיה בדיוק לפי ההוראות שלכם.

 

פינוי דירה מתי ואיך?

יש כמה מקרים נפוצים בהם לקוחות פונים אלינו לפינוי דירה:

  1. רילוקיישן, עזיבה – אם החלטתם לצאת למסע קסום בארץ אחרת ואין זה משנה מה הסיבה ואתם חייבים לפנות את הדירה שלכם במיידי, זה הזמן לפנות אלינו. רוב האנשים שעוזבים את הארץ, לוקחים רק את מה שהם חייבים, את השאר הם מאחסנים, מוסרים או מוכרים. כמובן שחשוב לבצע את פינוי הדירה רק אחרי שלקחתם את כל מה שאתם צריכים אתכם.
  2. מעבר דירה – אם אתם עוברים דירה ואין לכם זמן להתעסק עם כל הבלאגן, כי הרי יש גם ככה כל כך הרבה דברים שצריך לפנות ולסדר, הצוות שלנו ישמח לסייע לכם.
  3. אגרנות כפייתית- הרבה אנשים פונים אלינו משום שהם מכירים מישהו שסובל מתופעה המכונה אגרנות כפייתית. המצב הזה בעצם הוא סוג של בעיה נפשית ממנה סובלים לא מעט אנשים שפשוט לא מסוגלים לזרוק שום דבר וכל דבר נראה להם חשוב וחיוני. הם אוספים עיתונים, מסמכים, דואר, מכשירי חשמל ישנים, רהיטים, שמעטס, בגדים ואפילו במקרים חריגים מאוד אוכל ישן ואשפה. אגרנות כפייתית יכולה להוביל למצב של סכנה, מחלות עד לכי סיטואציה בה אין אנו יכולים לפנות את הדרך ולראות את הרצפה. פינוי דירה הכרחי במקרים של אגרנות כפייתית, רק שחייבים לבצע את התהליך עם המון רגישות, סבלנות וכבוד לאדם שגר באותו בית.
  4. ירושה – אנשים שמאבדים אדם הקרוב אליהם, הרבה פעמים מקבלים דירה בירושה שהם צריכים לפנות. לעתים הם רוצים לשפץ אותה ואז למכור או להשכיר, לעתים להשכיר כמו שהיא רק שלפני כן, חייבים לפנות והדבר מורכב משום שיש בבית הזה חפצים יקרים, לעתים מדובר בבית בו גדלנו. אל חשש. אנחנו כאן לבצע את פינוי הדירה עם המון רגישות ואדיבות.

פינוי דירה כמה זה עולה?

המחיר לפינוי דירה משתנה ותלוי בגודל הדירה ובכמות החפצים שיש לפנות. דבר נוסף שמשפיע על המחיר של פינוי דירה הוא האם יש צורך לנקות אותה או לא. המחירים לפינוי דירה נעים בין 700-3,5000 שקלים כאשר לרוב ניתן לפנות את הדירה ביום עבודה אחד, מקסימום שני ימי עבודה.

 

לפרטים נוספים אודות פינוי דירה, השלבים בתהליך, הבנת הצרכים שלכם, איתור חברה מקצועית לפינוי דירה ועוד פנו אלינו ונשמח לעזור לכם.

 

 

פינוי תכולת דירה ב{HEBROW}
אסף
אסף

אנו מבינים את הצורך בגישה מקצועית ואנושית כאחד בפינוי דירות. צוות העובדים שלנו מיומן בתהליך הפינוי, תוך שמירה על רמה גבוהה של אחריות ודייקנות, כדי להבטיח שכל פריט יגיע ליעדו בשלום ובבטחה.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

התקשרו עכשיו
רוצים פרטים נוספים? חייגו!