פינוי בית

 

פינוי ביתזקוקים לפינוי בית באופן מיידי? יש לכם סלט בראש מכל הבלאגן? ארגזים, תרומה, אחסון, לפח, לא יודעים מה לאן ואיך? המומחים של המרכז לפינוי דירות נמצאים בדיוק למטרה הזו. אז אתם יכולים שניה לעצור, לקחת אויר ופשוט לדבר איתנו.  אנו מתמחים בפינוי דירות, בתים, משרדים ועוד. זה יכול להיות מתוכנן מראש וזה יכול להיות ממש מהרגע להרגע כי פשוט אין ברגע. איתנו אתם יכולים להיות בטוחים שאתם חוסכים זמן, חוסכים הרבה כאבי ראש, מוזילים עלויות ובעיקר שהבית מפונה בדיוק בזמנים שנקבעו מראש ובדיוק איך שאתם רוצים שזה יהיה!

 

פינוי בית באילו מקרים אפשר לפנות אלינו

יש כמה מקרים נפוצים בהם לקוחות פונים אלינו לפינוי בית

  1. עוזבים את הארץ – לא פעם אנשים מקבלים הצעת עבודה ונדרש מהם לפנות את הבית שלהם כאן ועכשיו. לפעמים יש קצת יותר זמן אבל לרוב מדובר בתקופת זמן מוגבלת. לא משנה מה הסיבה שאתם עוזבים, אנחנו כאן לעזור לכם. כן חשוב שקודם כל תארזו את כל מה שאתם צריכים לנסיעה ואם אתם מזמינים מכולה, אז כדאי שהציוד שאתם מעמיסים על המכולה יהיה בחדר אחד שיהיה ברור מה מפנים ומה נשאר אתכם. זהו, השאר כבר עלינו.
  2. מעבר מבית לבית – במקרה בו אתם עוברים לבית אחר וצריכים לפנות את הבית שבו אתם גרים, אנו נשמח לסייע לכם בתהליך הפינוי. ניתן לחלק את הציוד לקטגוריות כמו למשל ארגזים שעוברים אתכם ביחד, תרומה, מכירה ואשפה, הכל לפי הצורך.
  3. אגרנות כפייתית- יש תופעה שקוראים לה אגרנות כפייתית. מדובר באנשים שפשוט אוספים כל מה שהם יכולים ולא זורקים שום דבר לפח האשפה. הם אוספים בגדים, רהיטים, מכשירי חשמל, אוכל ואפילו אשפה. הכל. במצב כזה נדרשת זהירות רבה, סבלנות והרבה אמפתיה בתהליך הפינוי, שכן לא תמיד מדובר במשימה פשוטה עבור האגרן. הצוות שלנו בפינוי אצל אגרנים כפייתיים ואנו מקפידים על כל הכללים כדי שהפינוי יעשה על הצד הטוב והמקצועי ביותר.
  4. בית בירושה – אם קיבלתם בית בירושה, יש סיכוי גבוה שאתם צריכים לפנות אותו. כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה עם המון רגישות. לרוב מדובר בבית שבו גדלתם או בבית של מישהו מאוד קרוב אליכם. תוכלו להגיע בהתחלת הפינוי, להסביר מה אתם לא רוצים שייזרק ואיך תרצו שיתבצע התהליך.

 

פינוי בית עלויות

פינוי בית עלות

המחיר לפינוי דירה משתנה ותלוי בגודל הבית ובכמות החפצים שיש לפנות. דבר נוסף שמשפיע על המחיר של פינוי בית הוא האם השירות כולל או לא כולל ניקיון. המחיר לפינוי בית קרקע נע בין 1,500-6,000 שקלים.

 

לפרטים נוספים אודות פינוי בית, השלבים בתהליך, הבנת הצרכים שלכם, איתור חברה מקצועית לפינוי בית ועוד פנו אלינו ונשמח לעזור לכם.

 

 

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

שירות גרירת רכב

שירות גרירת רכב הוא קבוצת אנשים שגוררים את הרכב שלכם בתשלום. לרוב הם מציעים שירותים במחיר משתלם וגם מבטיחים שהעבודה תתבצע במהירות. השירותים המוצעים על

קר עוד
בלוג
191natan@gmail.com

האם פגשתם פעם אגרן כפייתי?

מרביתנו מעולם לא פגשנו אגרן כפייתי, ומרביתנו אולי אפילו לא יודעים על התופעה הזאת כלל. הסיבה לכך היא שאגרן כפייתי מודע היטב לבעיה שלו, והוא

קר עוד
בלוג
israelea_admin

3 יתרונות של חברת ניקיון

כל מה שחשוב לדעת על היתרונות של הזמנת שירותי ניקיון מקצועיים אז נכון שאפשר לנקות את הבית או המשרד באופן עצמאי, ולמרות זאת רבים מאיתנו

קר עוד
התקשרו עכשיו