טיפים מועילים למעבר דירה

מעבר דירה הינו צעד משמעותי ומרגש שיש להתכונן אליו היטב מראש. בעת מעבר דירה, חשוב להתייחס לכמה פרמטרים שיהפכו את המעבר לקל, מהיר וחלק. תכנון נכון יבטיח שההובלה תתבצע בזמן, ללא עיכובים ותקלות וכמו כן תוכלו לערוך סקר שוק והשוואת מחירים שיאפשרו לכם לחסוך בעלויות בזכות ההתארגנות הנכונה. לפניכם ההיבטים שיש לבדוק מראש ואשר יבטיחו כניסה חלקה ונוחה למעונכם החדש.

תאריכים ועלויות

למועד מעבר הדירה ישנה השפעה על עלות ההובלה, שכן מדובר בשאלה של היצע וביקוש. ישנם תאריכים מבוקשים ופופולריים יותר בהם אנשים רבים בוחרים לעבור דירה, ובתקופה זו צפוי שרמת המחירים תעלה.

עומס יתר של הזמנות, עלול להקשות על המובילים לעמוד בהתחייבות ולעתים ישנם ביטולים העלולים לשבש את התוכניות שלכם. חברת הובלות גדולה עשויה להעדיף הזמנה גדולה ואטרקטיבית ולתת לה קדימות על פני הובלה קטנה יותר גם אם התוצאה היא דחייה של מועד ההובלה שנקבע מראש.

התאריכים המבוקשים ביותר הינם הימים הראשונים והאחרונים של החודש וכן יומיים באמצע החודש. הסיבה לכך היא שבתאריכים אלה מתחילים ומסתיימים חוזי השכירות. נוכח הנתונים הללו, עדיף לדחות במספר ימים את ההובלה במידה וניתן וכך להבטיח זמינות ולמנוע עיכובים ודחיות. בכל הנוגע לשעת ההובלה, אין מקום לגמישות וחשוב להתעקש על המועד המדויק כפי שנקבע.

השוואת מחירים

קבלו מספר הצעות מחיר וכך תוכלו להגדיל את הסיכוי ליהנות ממחיר אטרקטיבי ומשתלם. חשוב שלא להסתפק בהסכמה טלפונית ולדרוש הסכם עבודה כתוב הכולל את הפרטים הרלוונטיים: התכולה המיועדת להובלה, לוח זמנים ותעריף מוסכם.

שירותי אריזה

אחד השירותים המועילים בתחום הובלות ומעברי דירה הינו אריזה. שירותי אריזה נועדו לחסוך מכם טרחה וזמן על אריזת הכבודה שלכם בצורה עצמאית, שכן לעתים מדובר במשימה לא פשוטה כלל.

שירותי אריזה ופריקה ניתנים בידי צוות מיומן המבצע את המלאכה במהירות וביעילות רבה. ברוב המקרים, העלות של שירותי אריזה אינה גבוהה במיוחד ובמקרים רבים היא נכללת בהסכם ללא תוספת.

קרטונים למעבר דירה

קרטונים למעבר דירה הינם חיוניים לצורך אריזה נכונה ושמירה על התכולה שלכם. אמנם מדובר במוצר פשוט, אך תרומתו למעבר החלק הינה גדולה. ארגזי קרטון מגיעים בגדלים שונים ויכולים לעשות לכם סדר בחפצים.

באמצעות הקרטונים, תוכלו לרכז חפצים בעלי אופי ושימוש דומים במקום אחד כך שזמן הפריקה והארגון בבית החדש יהיה קצר והמלאכה תהיה פשוטה וקלה. חברות ההובלות מציעות שירותי אריזה ופריקה הן של תכולה כבדה וגדולה והן של חפצים קטנים או פריטים יקרי ערך. היעזרו בשירותי האריזה המספקים ערך מוסף רב ובכך תקלו על עצמכם ותבטיחו כי התכולה שלכם תגיע שלמה ובצורה בטוחה למעונכם החדש.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

בלוג
israelea_admin

צביעה לאחר פינוי דירה

מה אנו חייבים לעשות לאחר פינוי הדירה שלנו? כל מי ששוכר דירה יודע כי היום המעצבן ביותר בשנה הוא היום שבו אנו צריכים לעזוב את

קר עוד
התקשרו עכשיו